150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikâyetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde info@ecrtekno.com’a mail atarak ya da +90 506 715 90 51 telefon numarasını hafta içi 09.00-20.00 saatleri saatleri arasında arayarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Pazar günleri telefon görüşmesi yapılmamaktadır.

Eğer iade sebebiniz aşağıdaki koşullara uyuyorsa, bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz. Lütfen iade talebi için gerekli dönüş sağlanmadan iade için ürün gönderimi sağlamayınız.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade Koşulları
Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde sözleşme koşulları kapsamında www.ecrtekno.com’un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

Ürünlerde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma ya da kırılma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek info@ecrtekno.com mail adresine ya da +90 506 715 90 51 whatsapp destek hattına iletilmesi gerekmektedir. Yalnızca ürün kargosunda hasarlı bir şekilde tarafınıza ulaşan ürünün iadesi yapılmaktadır. Bu nedenle kargonuzu teslim alırken, kargo personeli gitmeden kargonuzu açıp kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Böylece hasarlı bir durum varsa, aynı kargo personeli ile vakit kaybetmeden göndermiş olursunuz.

Kargo hasarı dışında iade etmek istediğiniz ürünlerin kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT:

İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.

Metehan ECER
Adres: Orta Mah. İstasyon Cad. No:3/B Bor / Niğde
Tel: +90 506 715 90 51
Vergi Dairesi: Bor Vergi Dairesi
Vergi No: 3240167793

Genel iade şartları şunlardır:

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe/not göndermeniz gerekmektedir.

Ürünlerin mahiyeti ve içeriği açıklama kısmında detaylı bir şekilde açıkça belirtilmiştir. Açıklama kısmında belirtilen özellikleri okuyup buna göre sipariş geçmek müşterinin yükümlülüğündedir. Yanlış marka-modele ait siparişler, ya da ürün içeriğini dikkatli okumadan yapılan alışverişlerin iadesinin kargo ücret yükümlülüğü ALICIYA aittir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.