150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

AKFA KIRILMAYAN EKRAN KORUYUCU HD ŞEFFAF NANO TAM KAPLAMA
Kırılmaz Ekranı Tamamen Kaplar Telefonun Ekranına Gelecek Tüm Darbelere Karşı Maksimum Korunur.
Ürünler belirtildiği gibi temperli kırılmaz ekran koruyucu özelliğindedir darbeye karşı korur ve madeni para anahtar vb. şeylerde çizilme yaşanmaz. 
Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı hydrogel nano teknolojisi ile  üretilmiştir. 
Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur.
Çizilmeye Dayanıklı 
Sertliği 10H’dir, bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmez. 
Çok büyük darbelerde kırılarak (cam gibi parçalanmaz, tehlike oluşturmaz) darbeyi emerek telefonunuzun ekranını 48 kata kadar daha fazla korur.
İnce ve Dokunulur
Dokunmatik ekranın hassasiyetini kesinlikle etkilemez. 
Uzun süre ekranınızı korur. 
Çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. 
Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.
Tam Uyum               
Hem uygulama kolaylığı hem de güçlü ekran koruması için cihazınızın ekran ölçülerine tam uyumludur.
 
AKFA KIRILMAYAN EKRAN KORUYUCU GİZLİ HAYALET NANO TAM KAPLAMA
Gizliliğe önem veren yapısıyla Akfa Kırılmayan Ekran Koruyucu Gizli Hayalet Nano Tam Kaplama hayalet nano ekran koruyucuları gizlilik severler için idealdir. Özellikle Ekranı tam kaplayan, toplu taşıma kullanan, kalabalık yerlerde telefonunu güvenliğe almak isteyen ve aynı zamanda gizliliği sevenler için  gizli hayalet kırılmayan nano tam kaplama ekran koruyucuları geniş bir kullanım alanı sunuyor. Aynı zamanda da dış etkenlere karşı 48 kat daha fazla koruma sağlıyor.
Akfa Nano Ekran koruyucuda bulunan gizli hayalet  özelliği gizlilik filtresi uygular.Akfa nano Ekran Koruyucu Hayalet ekran özelliği sayesinde yanınızda bulunanlar ekranınızı göremez. Bu özelliği nedeniyle sıklıkla tercih edilen ekran koruyucu kalabalık ortamlarda oldukça fayda sağlar. Tam kaplama özelliği sayesinde de ekranınızı korurken tam gizlilik sunar.
Ekran koruyucuların temel özelliği olan darbelere karşı dayanıklılık, HYDROGEL dayanıklılık teknolojisi ile en üst boyuta çıkmaktadır. Tam kaplamanın verdiği özgürlük ve yüksek derecedeki dayanıklılık, en sık karşılaşılan durum olan telefon düşmelerinde hasarını çok aza indiriyor. Aynı zamanda ekran parlaklığını ve çözünürlüğünü düşürmeden kullanım sunar. Telefonun kendi ekranıymış gibi kullanım sunmaktadır.
Akfa ekran koruyucunun gizli hayalet camının ayrıca hassas dokunuş ve dokunmatik hassasiyeti oldukça yüksektir. Dokunmatik özelliğindeki hassasiyeti kaybetmeden güvenle kullanılabilir. Telefon üzerine tam olarak uygulayabilmek oldukça pratiktir. Kullanma talimatları ve uygulama esaslarını okuyarak telefon ekranına takabilirsiniz. Gizlilik odaklı kullanıcılar için en doğru tercih olan gizli hayalet nano ekran koruyucular sizi her zaman gizli tutacak.
 
 
AKFA KIRILMAYAN EKRAN KORUYUCU MAT NANO TAM KAPLAMA
Ekran koruyucusunun sağlam olması, telefonun da sağlam olması demektir. Bunu bilerek AKFA mat esneyebilen nano tam kaplama özelliklerine sahip bir ekran koruyucuyu kolaylıkla telefona uygulayabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Çoğu telefonda yaşanan bir olumsuzluklar ekran koruyucunun tam oturmaması, altında toz barındırması ve kolayca kırılması gibi durumları herkes tecrübe etmiştir. Tüm bu olumsuz durumlara karşı üretilmiş olan Akfa mat hydrogel nano tam kaplama ürünü sayesinde hem tam kaplama yapılabiliyor hem de büyük oranda dayanıklılık sağlanıyor.
     Akfa mat esneyebilen  nano 10H dayanıklılık teknolojisine sahip üründeki dikkat çeken özelliklerden birisi de hydrogel yapısıdır. Kırılmayan, çizilmeye karşı dirençli ve sadece esneyebilen olması oldukça büyük avantaj sağlıyor. Telefonun düşmesi ve hasar alması gibi çeşitli dış etkenlere karşı sağlam bir şekilde koruyor. Esneyebilen özelliğinin yanı sıra mat yüzeyi nedeniyle de oldukça şık bir görüntüsü vardır. Mat yüzey ayrıca ekranda yağlanma yapmaz ve parmak izi bırakmaz.
 Akfa Ekran koruyucu darbelere karşı korunaklı yapısıyla akıllı telefonda tam bir güvenlik sunuyor. Hijyen konusunda hassas olan kullanıcılar için anti-bakteriyel özelliklerle desteklenmiştir. Telefonun ekranında herhangi bir görüntü kaybı yaşanmaz ve dokunmatik özellikleri aynı şekilde kullanılabilir.
     Ürün kolay bir şekilde ve açıklayıcı kullanma talimatları ile rahatlıkla telefonun yüzeyine uygulayabilir ve telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam bir deneyim için telefonunuzda tam kaplama ekran koruyucuyu güvenle kullanın.
AKFA KIRILMAYAN EKRAN KORUYUCU ANTI-BLUE NANO TAM KAPLAMA
Akfa mat esneyebilen  nano 10H dayanıklılık teknolojisine sahip üründeki dikkat çeken özelliklerden birisi de hydrogel yapısıdır. Kırılmayan, çizilmeye karşı dirençli ve sadece esneyebilen olması oldukça büyük avantaj sağlıyor. Telefonun düşmesi ve hasar alması gibi çeşitli dış etkenlere karşı sağlam bir şekilde koruyor.
Cihazdan gözünüze gelen mavi ışığı keserek gözlerinizin zararlı ışınları almamasını sağlar. Uzun süreli telefon kullanımlarında göz sağlığınızı korurken gözlerde sulanma ve yanma hissini en aza indirir.
Ekran koruyucusunun sağlam olması, telefonun da sağlam olması demektir. Bunu bilerek AKFA ANTI-BLUE esneyebilen nano tam kaplama özelliklerine sahip bir ekran koruyucuyu kolaylıkla telefona uygulayabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Çoğu telefonda yaşanan bir olumsuzluklar ekran koruyucunun tam oturmaması, altında toz barındırması ve kolayca kırılması gibi durumları herkes tecrübe etmiştir. Tüm bu olumsuz durumlara karşı üretilmiş olan Akfa Anti-Blue  hydrogel nano tam kaplama ürünü sayesinde hem tam kaplama yapılabiliyor hem de büyük oranda dayanıklılık sağlanıyor.
                                   UYGULAMA AŞAMALARI
1) 1 numaralı alkollü temizleme bezi ile telefonunuzu siliniz. 
2) Daha sonra 2 numaralı kuru bez ile telefonu tamamen kurulayınız. 
3)Jelatini kaldırıp hızlı şekilde telefonunun üzerine yerleştiriniz köşelerden hizasını tam olarak ayarlayıp yamuk olmayacak şekilde telefonun orta kısmından aşağı ve yukarı doğru kredi kartınız yardımıyla iterek yapıştırınız.
 (Uygulama yapılacağı esnada ekran yüzeyinde toz olmamasına dikkat ediniz.Tozsuz ortamda uygulamanızı tavsiye ederiz camdaki jelatin söküldüğünde yapışkan yüzeye havada uçuşan tozların yapışmaması için.)
Uygulama esnasında oluşabilecek kabarcıklar 24 saat içerisinde kendiliğinden kaybolacağı için lütfen ürünü tekrar kaldırıp yapıştırmayı DENEMEYİNİZ!!!
 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Akfa Samsung Note 10 Plus Hayalet Gerçek Kırılmayan Nano Ekran Koruyucu” için yorum yapan ilk kişi siz olun