150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

body,img,div img {width: 100%;}

 
SADECE SEVDİĞİMİZ ŞEYLERİ KORUYORUZ!!!
ÜRÜN CAM DEĞİLDİR!!! ULTRA İNCE NANO FİLM ŞEKLİNDE 2 ADET GÖNDERİM SAĞLANMAKTADIR. LÜTFEN UYGULAMA ÖNCESİ PAKET İÇERİSİNDEKİ UYGULAMA BARKODUNU BARKOD OKUYUCU YARDIMIYLA OKUTARAK VİDEO YARDIMIYLA UYGULAMA YAPINIZ. 

 
ECR Görünmez koruyucu nedir?ECR havacılık ve savunma sanayinde kullanılmakta olan Nano teknolojik Polyurethane bir filmdir. Şeffaf bir film olan ECR piyasada satılan basit koruma asetatları ile kesinlikle bir değildir.Savaş jetlerinin farlarının kuşlara karşı korunması ve uzay araçlarının cam ve farlarını göktaşlarına karşı koruması için özel olarak Amerikan Hava Kuvvetleri (US Air Force) ve NASA için üretilmiş sıra dışı bir filmdir. ECR ile cihazınız herhangi bir kap kullanmadan en iyi şekilde koruma altına alınacaktır.
Yüksek kaliteli ekran koruyucu film, cihazınızın ekranının çizilmesini önler. Parmak izinden, tozdan ve kirden korur. Cihaz üzerine kolayca takılabilir. İnce yapısı sayesinde cihazınız üzerinde fark edilmez.
Dokunmatik ekranın hassaslığını kesinlikle etkilemez. Uzun süre ekranınızı korur. Çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.

Ekranda çizilmeleri önler.Parmak ve makyaj izi bırakmaz.ABD hava kuvvetleri ve NASA için üretilmiş güçlü ve inanılmaz şeffaf özel bir malzemedir.Olağanüstü ince 0.15mm (çok yakından bakılmadıkça cihazın kaplı olduğunu anlamak imkânsızdır).Cihazınızın üzerindeki ekranda hâlihazırda oluşmuş küçük-orta derecede çizikleri doldurarak görünmesini %90’a kadar engelleme özelliği vardır.UV filitrasyonu sayesinde güneşaltında 2X görüntü verir.ECR tarafından ömür boyu kullanım garantisi vardır.Cihazınızın değerini minimum % 10 arttırır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Garmin Vivoactive 4S Ekran Koruyucu – 2 Adet” için yorum yapan ilk kişi siz olun