150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

HUAWEI WATCH GT3 46MM MODEL SAAT  İLE TAM UYUMLUDUR.
SAAT DEĞİL EKRAN KORUYUCUDUR!!!
2 ADET GÖNDERİM SAĞLANMAKTADIR ÜRÜN CAM DEĞİLDİR!!! ULTRA İNCE ESNEK NANO FİLM ŞEKLİNDE 2 ADET GÖNDERİM SAĞLANMAKTADIR. LÜTFEN UYGULAMA ÖNCESİ PAKET İÇERİSİNDEKİ UYGULAMA BARKODUNU BARKOD OKUYUCU YARDIMIYLA OKUTARAK VİDEO YARDIMIYLA UYGULAMA YAPINIZ.

  ECR SAAT&BAND EKRAN KORUYUCUECR havacılık ve savunma sanayinde kullanılmakta olan Nano teknolojik Polyurethane bir filmdir. Şeffaf bir film olan ECR piyasada satılan basit koruma asetatları ile kesinlikle bir değildir.Savaş jetlerinin farlarının kuşlara karşı korunması ve uzay araçlarının cam ve farlarını göktaşlarına karşı koruması için özel olarak Amerikan Hava Kuvvetleri (US Air Force) ve NASA için üretilmiş sıra dışı bir filmdir. ECR ile cihazınız herhangi bir kap kullanmadan en iyi şekilde koruma altına alınacaktır.

Yüksek kaliteli ekran koruyucu film, cihazınızın ekranının çizilmesini önler. Parmak izinden, tozdan ve kirden korur. Cihaz üzerine kolayca takılabilir. İnce yapısı sayesinde cihazınız üzerinde fark edilmez.
Dokunmatik ekranın hassaslığını kesinlikle etkilemez. Uzun süre ekranınızı korur. Çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.  
 NEDEN ECR SAAT&BAND EKRAN KORUYUCU?
Dünya’nın en iyi darbe emici teknolojisi.
Korumaya yardımcı olan anti-çekiç olarak da bilinir.
Çok yüksek darbe testlerini başarı ile geçmiştir.
Her bir katmanın farklı işlevi vardır.
Dokusal tutunma özellikli bir yapıya sahiptir.
ECR ekran korumaya yardımcı film dört katmandan oluşur ve her bir katmanın farklı işlevi vardır. Öncelikle , şok darbe emici ve dağıtıcı katman ve anti-şok katmanı ile dış darbelere karşı yardımcı koruma görevi sağlar. Bu ilk katman darbelerin büyük bir kısmını absorbe ederek azaltır. Daha sonra bu katmandan geçen darbeler, darbe dağıtıcı katman tarafından dağıtılır.
Dayanıklı elastik katman içermesiyle dayanıklılık ve esneklik ile şok ve darbeleri azaltarak ekranınızın zaman içinde eskime ve çizilmelerine karşın korunmasına yardımcı olur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ECR Huawei Watch GT3 46mm Akıllı Saat Ekran Koruyucu(2 Adet)” için yorum yapan ilk kişi siz olun