150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Apple 13 Pro Max modeli için özel üretilmiştir. Ürün ultra ince hydrogel nano filmdir. Şeffaf mat bir renge sahiptir ve kenar çerçeveleri de kaplamaktadır. Kamera kısmını kapatmaz. Mat yüzeyi sayesinde parmak izi bırakmaz. Ürün Kılıf değildir.

Yumuşak bir yapıya sahip olduğundan cihazınızın  arka yüzeyini daha iyi kavrar.Silikon yapısı sayesinde çizik oluşumunu engeller darbe absorve özelliğine sahiptir.Cam ekran koruyucu değildir.Uzun ömürlü ve kalitelidir.
 Şeffaf ve ince (0.1 – 0.2mm) bir yapıya sahiptir. Film dikkatli bakılmadığı sürece telefonunuzun üzerinde görünmez.Basit bir koruyucu film değildir, çabuk çizilmez, kenarlardan ayrılmaya başlamaz.Telefonun özelliklerini kısıtlamaz, tuşları, bağlantı noktalarını engellemez.Özel uygulama yöntemi ile uygulama sonrası kabarcık oluşmaz.Çıkartılmak istendiği takdirde iz veya hasar bırakmadan cihazdan ayrılabilir. Cihazınızın üzerindeki küçük dereceli mevcut çiziklerin üzerini doldurur ve film takılı olduğu sürece bu çiziklerin görünmesini %90 oranına kadar engeller.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ECR İphone 13 Pro Max Mat Arka Kaplama” için yorum yapan ilk kişi siz olun