150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

 
ÜRÜN TEMPERED CAM DEĞİLDİR.ULTRA İNCE ESNEK NANO FİLMDİR!!!
OPPO A16 MODELİ İLE TAM UYUMLUDUR. GÖRSELLER TEMSİLİDİR.

4 ÜRÜN ÇEŞİDİMİZ BULUNMAKTADIR. HER ÇEŞİT FARKLI ÜRÜN OLARAK LİSTELENMİŞTİR. İHTİYACINIZA UYGUN OLAN ÜRÜNÜ SEÇİNİZ. SEÇMEK İSTEDİĞİNİZ ÖZELLİK  ÜRÜN BAŞLIĞININ SONUNDA BELİRTİLMEKTEDİR. 1 ÜRÜNDE 4 ÖZELLİK BİRDEN BULUNMAMAKTADIR!!!

PAKET İÇERİSİNDE BULUNAN BARKODU BARKOD OKUYUCU YARDIMIYLA OKUTARAK UYGULAMA VİDEOSUNU İZLEMEDEN UYGULAMA YAPMAYINIZ!!!!ÜRÜNÜN ORTASINDA ENİNE BULUNAN KESİK BAŞLANGIÇ ÇİZGİSİDİR!!! HERHANGİ BİR KUSUR YA DA DEFO DEĞİLDİR!!!

 
ECR KIRILMAYAN EKRAN KORUYUCU HD ŞEFFAF NANO TAM KAPLAMA
Kırılmaz Ekranı Tamamen Kaplar Telefonun Ekranına Gelecek Tüm Darbelere Karşı Maksimum Korunur.
Ürünler belirtildiği gibi temperli kırılmaz ekran koruyucu özelliğindedir darbeye karşı korur ve madeni para anahtar vb. şeylerde çizilme yaşanmaz. 
Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı hydrogel nano teknolojisi ile  üretilmiştir. 
Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur.
Çizilmeye Dayanıklı 
Sertliği 10H’dir, bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmez. 
Çok büyük darbelerde kırılarak (cam gibi parçalanmaz, tehlike oluşturmaz) darbeyi emerek telefonunuzun ekranını 48 kata kadar daha fazla korur.
İnce ve Dokunulur
Dokunmatik ekranın hassasiyetini kesinlikle etkilemez. 
Uzun süre ekranınızı korur. 
Çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. 
Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.
Tam Uyum               
Hem uygulama kolaylığı hem de güçlü ekran koruması için cihazınızın ekran ölçülerine tam uyumludur.
 
ECR KIRILMAYAN EKRAN KORUYUCU GİZLİ HAYALET NANO TAM KAPLAMA
Gizliliğe önem veren yapısıyla ECR Kırılmayan Ekran Koruyucu Gizli Hayalet Nano Tam Kaplama hayalet nano ekran koruyucuları gizlilik severler için idealdir. Özellikle Ekranı tam kaplayan, toplu taşıma kullanan, kalabalık yerlerde telefonunu güvenliğe almak isteyen ve aynı zamanda gizliliği sevenler için  gizli hayalet kırılmayan nano tam kaplama ekran koruyucuları geniş bir kullanım alanı sunuyor. Aynı zamanda da dış etkenlere karşı 48 kat daha fazla koruma sağlıyor.
ECR Nano Ekran koruyucuda bulunan gizli hayalet  özelliği gizlilik filtresi uygular.Akfa nano Ekran Koruyucu Hayalet ekran özelliği sayesinde yanınızda bulunanlar ekranınızı göremez. Bu özelliği nedeniyle sıklıkla tercih edilen ekran koruyucu kalabalık ortamlarda oldukça fayda sağlar. Tam kaplama özelliği sayesinde de ekranınızı korurken tam gizlilik sunar.
ECR ekran koruyucunun gizli hayalet camının ayrıca hassas dokunuş ve dokunmatik hassasiyeti oldukça yüksektir. Dokunmatik özelliğindeki hassasiyeti kaybetmeden güvenle kullanılabilir. Telefon üzerine tam olarak uygulayabilmek oldukça pratiktir. Kullanma talimatları ve uygulama esaslarını okuyarak telefon ekranına takabilirsiniz. Gizlilik odaklı kullanıcılar için en doğru tercih olan gizli hayalet nano ekran koruyucular sizi her zaman gizli tutacak.
 
 
ECR KIRILMAYAN EKRAN KORUYUCU MAT NANO TAM KAPLAMA
 
     ECR mat esneyebilen  nano 10H dayanıklılık teknolojisine sahip üründeki dikkat çeken özelliklerden birisi de hydrogel yapısıdır. Kırılmayan, çizilmeye karşı dirençli ve sadece esneyebilen olması oldukça büyük avantaj sağlıyor. Telefonun düşmesi ve hasar alması gibi çeşitli dış etkenlere karşı sağlam bir şekilde koruyor. Esneyebilen özelliğinin yanı sıra mat yüzeyi nedeniyle de oldukça şık bir görüntüsü vardır. Mat yüzey ayrıca ekranda yağlanma yapmaz ve parmak izi bırakmaz.
 ECR Ekran koruyucu darbelere karşı korunaklı yapısıyla akıllı telefonda tam bir güvenlik sunuyor. Hijyen konusunda hassas olan kullanıcılar için anti-bakteriyel özelliklerle desteklenmiştir. Telefonun ekranında herhangi bir görüntü kaybı yaşanmaz ve dokunmatik özellikleri aynı şekilde kullanılabilir.
     Ürün kolay bir şekilde ve açıklayıcı kullanma talimatları ile rahatlıkla telefonun yüzeyine uygulayabilir ve telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam bir deneyim için telefonunuzda tam kaplama ekran koruyucuyu güvenle kullanın.
ECR KIRILMAYAN EKRAN KORUYUCU ANTI-BLUE NANO TAM KAPLAMA
Cihazdan gözünüze gelen mavi ışığı keserek gözlerinizin zararlı ışınları almamasını sağlar. Uzun süreli telefon kullanımlarında göz sağlığınızı korurken gözlerde sulanma ve yanma hissini en aza indirir.
                                   
 
 

Ürün Tipi

ANTİ-BLUE, HAYALET, HD ŞEFFAF, MAT

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ECR Oppo A16 Esnek Nano Ekran Koruyucu Film” için yorum yapan ilk kişi siz olun