150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Ürün tempered cam değildir.9H esnek nanodur. Kırılmaz ve çatlamaz.Redmi Note 11 modeli ile tam uyumludur.Görseller temsilidir. Ön kamera yeri açıktır.Mat(buzlu) üründür. Parmak izi bırakmaz.

ECR 9H mat ekran koruyucu, cihazınızın ekranını çiziklere, darbelere ve parmak izlerine karşı korumak için üretilmiş özel bir ekran koruyucudur. ECR 9H sertliğinde cam malzemeden yapılmış olan bu koruyucu, cihazınızın ekranını yüksek düzeyde korur. 9H sertliği, ekran koruyucunun en yüksek sertlik derecesidir ve bu nedenle çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca, mat yüzeyi sayesinde, güneş ışığında bile cihazınızın ekranını rahatlıkla okuyabilirsiniz. Mat yüzey ayrıca, cihazınızın ekranında parmak izi ve yağ kalıntısı oluşmasını da engeller. ECR Ekran koruyucunun özel tasarımı, dokunmatik özellikleri etkilemeden cihazınızın ekranına tam olarak oturur. Bu sayede, cihazınızın kullanımını kesintisiz bir şekilde sürdürebilirsiniz. ECR 9H mat ekran koruyucu, cihazınızın ekranını güvenli bir şekilde koruyarak, cihazınızın ömrünü uzatmanıza ve daha uzun süre kullanabilmenize yardımcı olur.

ECR Redmi Note 11 MAT Esnek Nano Cam Ekran Koruyucu için 1 değerlendirme

  1. mesut-hayal (verified owner)

    matlığı iyi ön kamera da açık yalnız çözünürlüğü biraz düşürdü bir de ekranda pürüzlü görünüm var onu çözemedim yakından bakınca çok göze çarpıyor

Değerlendirme yap