150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

ECR Görünmez koruyucu nedir?
ÜRÜN CAM DEĞİLDİR!!!! ÇATLAMA YAPMAZ!!!
ULTRA İNCE ESNEK NANO ÜRÜNDÜR!!!!
NORMAL CAM KORUYUCULARA GÖRE 48 KAT DAHA DAYANIKLIDIR!!!
Unutmayın şu an dünya üzerinde çizilemeyen bir cam daha üretilmedi. O ilk çizik canınızı acıtsın istemiyor veya saatimde var olan ufak çizikler kapansın diyorsanız, NASA için üretilen ECR film size harika bir çözüm sunuyor. 
ECR Saat Koruyucu Siparişimi Nasıl Vereceğim?
Saatinizin camının çapını bir cetvel ile ölçünüz. Aldığınız ölçünün 1mm küçüğünü sipariş veriniz. (örnek: aldığınız çap ölçüsü 40 mm ise, siparişinizi 1 mm küçüğü olan 39 mm olacaktır). Böylelikle kenarlarındaki taşma olasılığı ortadan kalkacaktır. İstediğiniz ölçüyü arayarak sepete ekleyebilirsiniz. ECR ürünleri sadece yuvarlak saatler için uygulanabilir. · IPG havacılık ve savunma sanayinde kullanılmakta olan nanoteknolojik poliüretan bir filmdir · Cihazınıza ıslak uygulama gerektiren bir filmdir · ECR, yapısı itibarıyla cihazınızda var olan çizikleri de görülmez hale getirir.
 
 Cihaz üzerine kolayca takılabilir. 0,15 MM İnce yapısı sayesinde cihazınız üzerinde farkedilmez.Dokunmatik ekranın hassaslığını kesinlikle etkilemez. Uzun süre ekranınızı korur. Çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.
 LÜTFEN AMBALAJ İÇERİSİNDEKİ BARKODDA BULUNAN UYGULAMA VİDEOSUNDAKİ TALİMATLARA GÖRE UYGULAMA YAPINIZ!!!
 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ECR Tüm Yuvarlak Camlı Saatler İçin(41mm) HD Esnek Nano Ekran Koruyucu (2 Adet)” için yorum yapan ilk kişi siz olun