150 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Volkswagen Tiguan 2018-2020 model 8 Inç navigasyon ekran sahip araçlar için özel üretilmiştir.Ürün tempered cam değildir. 9H nano esnek üründür.
Navigasyon Gösterge 9H Nano Ekran Koruyucu
Navigasyon sistemlerinizin ekranlarını güvenle koruyun ve netliği artırın. Navigasyon Gösterge 9H Nano Ekran Koruyucu, aracınızın içindeki navigasyon ekranını çizilmelere, parmak izlerine ve diğer günlük hasarlara karşı korurken, sürüş deneyiminizi iyileştirir.
Üstün Koruma ve Dayanıklılık
ECR ekran koruyucu, 9H sertlik seviyesine sahip özel bir nano teknoloji tabakasıyla donatılmıştır. Bu, ekranınızın çizilmelere, darbelere ve sıradan aşınmaya karşı dayanıklılığını artırır. Aracınızın içindeki en hassas ekipmanları korumak için mükemmel bir çözümdür.
Parlaklık ve Netlik
ECR  9H Nano Ekran Koruyucu, yüksek şeffaflığı sayesinde ekranınızın netliğini korur. Bu, güneş ışığının yansımasını azaltarak, ekranınızın her açıdan daha kolay görünmesini sağlar. Sürüş esnasında bilgileri hızlıca ve net bir şekilde almanızı sağlar.
Kolay Kurulum ve Uyum
ECR ekran koruyucu, hava kabarcıkları oluşturmadan kolayca uygulanabilir. Özel kesim ve uygun boyutları sayesinde, aracınızın navigasyon ekranına mükemmel bir uyum sağlar. Kurulum talimatlarıyla birlikte gelir ve herkesin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.
Temizleme ve Bakım Kolaylığı
ECR 9H Nano Ekran Koruyucu, özel bir yüzey kaplamasıyla donatılmıştır, böylece parmak izlerini ve diğer lekeleri hızlıca temizlemenizi sağlar. Basit bir silme işlemiyle ekranınızı temiz ve parlak tutabilirsiniz.
Aracınızın içindeki navigasyon ekranını korumak ve performansını artırmak için ECR 9H Nano Ekran Koruyucu’yu bugün deneyin!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Volkswagen Tiguan 2018-2020 model 8 Inç Navigasyon Uyumlu 9H Nano Ekran Koruyucu” için yorum yapan ilk kişi siz olun